O nas

Pozycja na rynku IT jest dopiero budowana od podstaw a składają się na nią takie cechy jak: kompetentna wiedza, doświadczenie, rzetelność czy terminowość oraz dołożenie wszelkich starań aby końcowy klient był zadowolony z wykonanych zleceń. Od 2019 roku po namowie rodziny i znajomych zdecydowałem się założyć własną działalność gospodarczą.

Od początku systematycznie zwiększam zakres swoich kompetencji. Wśród naszych Klientów znajdują się zarówno średnie i małe firmy (głównie z sektora logistycznego i publicznego ale nie tylko), jak i klienci detaliczni

W naszych działaniach zawsze kierujemy się dobrem naszych Klientów. Dzięki procesowemu podejściu oraz wykorzystywaniu eksperckiego doświadczenia w realizacji zadań możemy zagwarantować najwyższy poziom świadczonych usług. Przestrzegam procedur, posiadamy również doświadczenie z obsługi firm certyfikowanych w ramach: Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością i Bezpieczeństwem Informacji wg norm PN-EN ISO 9001:2015, ISO/IEC 27001:2013.

Image

Kluczowe informacje o firmie:

  • Wiedza zdobywana przez wieloletnią prace w branży
  • Specjalizacja: monitoring oraz usługi IT
  • Bogate doświadczenie przy serwisowaniu sprzętu IT
  • Doświadczenie przy wdrożeniach instalacji monitoringu IP oraz sieci komputerowych
  • Kilkudziesięciu klientów, dla których świadczę usługi

Model mojej współpracy jest dostosowywany do potrzeb Klienta, aby obsługa informatyczna była jak najbardziej efektywna. Obsługuje firmy kompleksowo lub wspieram je tylko w wymaganym zakresie (outsourcing selektywny), doradzam oraz współpracuje z klientami detalicznymi.

Oferuje wsparcie techniczne dla użytkowników (HelpDesk). Dzięki stosowaniu sprawdzonego sprzętu najwyższej jakości zapewniam bezawaryjne działanie sieci monitoringu czy stacji roboczych.